Yetişkin

Birebir Özel Ders

Yetişkin birebir özel ders programımız haftanın 6 günü öğrenci ve MR.B saat ve gün uygunluğuna göre belirlenen gün ve saatte düzenli olarak kursumuzda yüz yüze uygulanır. Birebir ders programına başlamadan önce ilk olarak yetişkin öğrencimizin İngilizceyi hangi amaçla kullanmak istediği bizim için çok önemlidir. Örneğin Yurt dışı seyahatlerinde kullanmak üzere bir İngilizce öğrenme ihtiyacı var ise tamamen konuşmaya, günlük hayata ve seyahat İngilizcesine yönelik bir İngilizce programı oluştururuz. Eğer iş yerinde kullanılmak üzere bir İngilizce öğrenme ihtiyacı var ise de mesleki İngilizcesi programı uygularız. Bunun için öğrencimizi tanımamız adına bir demo ders yaparız.  Bu demo dersimizde öğrencimiz ile İngilizce sohbet edip konuşma becerisini ölçeriz. Demo dersin ardından yazılı bir sınav ile de dört dil becerisine ne kadar hâkim olduğunu ölçeriz. En sonunda öğrencimizin İngilizce öğrenme amacını, zamanını, seviyesini ve yaşam tarzını da göz önünde bulundurarak bir yol haritası çizip birebir özel ders programımıza başlarız. Süreç içinde öğrencimiz ile haftanın yedi günü iletişimde oluruz ve rehberlik ederiz.

Individualized care

Our preschool program includes:

Infants program

Preschool is a big year. We’ve designed our program to give you complete confidence in every aspect of your child’s experience; from health and safety; to ready-for-school curriculum; to the full support of experienced teachers. Just as important, our program is based on what research says best prepares children for kindergarten…and all the big steps ahead.

Preschool is a big year. We’ve designed our program to give you complete confidence in every aspect of your child’s experience; from health and safety; to ready-for-school curriculum.

Signature practices

Our World at Skole curriculum includes preschool Signature Practices that offer hands-on approaches to encourage the skills your child will need in kindergarten and beyond:
Diğer

Programlarımıza Gözatın