Bireysel Farklılıklara Göre Hazırlanan Öğrenciye Özel Programlar

İlköğretim

Birebir Özel Ders

İlköğretim birebir özel ders programımız haftanın 6 günü öğrenci ve MR.B saat ve gün uygunluğuna göre belirlenen gün ve saatte düzenli olarak kursumuzda yüz yüze uygulanır. Birebir ders programına başlamadan önce öğrencimizi tanımamız adına bir Barış Hoca ile demo ders yapılır. Bu demo dersimizde öğrencimiz ile İngilizce sohbet edip konuşma becerisi ölçülür ve öğrencimizi rahatlatmaya çalışılır. Demo dersin ardından yazılı bir sınav ile de öğrencinin dört dil becerisine ve içinde bulunan yılın okul müfredatına ne kadar hâkim olduğu ölçülür. Öğrencimizin öğrenme stili keşfedilir ve eğitim programımızdan öğrencimizin yüzde yüz verim alması sağlanır. Bütün bu veriler birleştirilir ve öğrencimizin yaşı, okulu, seviyesi, kişiliği, öğrenme stili, hedefi ve bireysel farklılıkları da göz önünde bulundurularak bir yol haritası çizilip programa başlanır. Süreç içinde öğrencimiz ve velimiz ile haftanın yedi günü iletişimde oluruz ve öğrencimize ve velimize rehberlik ederiz.

Individualized care

Our preschool program includes:

Infants program

Preschool is a big year. We’ve designed our program to give you complete confidence in every aspect of your child’s experience; from health and safety; to ready-for-school curriculum; to the full support of experienced teachers. Just as important, our program is based on what research says best prepares children for kindergarten…and all the big steps ahead.

Preschool is a big year. We’ve designed our program to give you complete confidence in every aspect of your child’s experience; from health and safety; to ready-for-school curriculum.

Signature practices

Our World at Skole curriculum includes preschool Signature Practices that offer hands-on approaches to encourage the skills your child will need in kindergarten and beyond:

Özel Dersin Faydaları

1
Diğer

Programlarımıza Gözatın