Designed and built with care, filled with creative elements

Sosyal Medyada Biz:

Top

Biz Kimiz

Çocuklara yetişkinlere İngilizce eğitimi vermek üzere tasarlanmış Ankara’nın en büyük İngilizce okuludur. 2016 yılında Ankara Ümitköy’de kurulmuş ve 2018’de Çayyolu’nda bulunan 2,5 dönüm üzerine kurulu yeni kampüsüne taşınmıştır.

Mr.B English Club kurulduğu ilk günden itibaren çocuklar yetişkinler için sunduğu yenilikçi ortamlar ve eğitim metotlarındaki farklılıklar ile kısa sürede eğitim kurumları arasında adını duyurmuştur.

İngilizce eğitimine meraklı her kesimden kişinin ilgi odağı haline gelmiş ve okulların gezi ve eğitim amaçlı ziyaret edebildiği bir tesis haline gelmiştir. Ayrıca 2015 yılında Ankara’nın ilk %100 İngilizce yaz kampını düzenlemiştir.

Misyonumuz

MR. B English Club olarak çocukların ve yetişkinlerin gerçek hayatta karşılaşabilecekleri durumlar baz alınarak geliştirdiğimiz eğitim modeli ile İngilizceyi yaparak yaşayarak öğretiyoruz.

Çocukların ve yetişkinlerin İngilizceyi sadece kuralları ile değil yaşayarak ve yurt dışına çıkmışçasına pratik ederek edinmelerini amaç edinmiştir. Yabancı ve Türk İngilizce eğitmenlerimiz eşliğinde Kulübümüzde sanki yurtdışındaymış gibi bir ortam yaratarak öğrencilerimizi İngilizceye maruz bırakıyoruz.

Konuşma kulüpleri, atölyeler, yarışmalar, canlandırmalar eşliğinde yaparak yaşayarak öğrenme modeli ile İngilizceyi bir ders değil bir iletişim aracı olarak görüyoruz.

We Enrich Lives Through Learning.

Guiding the young generation to success.

Learn to Play, Converse with Confidence.

çelik kapı fiyatları
sanal ofis
patent
ingilizce kursu ankara
seo
ankara ingilizce kursları
konya avukat
ankara dershane