Günde 10 Saat yaşayarak İngilizce

1. ARA TATİL %100 İNGİLİZCE GÜZ KAMPI

Mr. B English Club çocuklar için %100 İngilizce güz kampı programı 6-11 yaş arasındaki katılımcılara akademik yıl boyu sınıf içi aktivitelerle pratiğini yaptıkları İngilizceyi gerçek hayatta kullanma fırsatı sunuyor. Hafta içi 5 gün sabah 08:00 akşam 18:30 saatleri arasında gerçekleşen %100 İngilizce güz kampımızın dili %100 İngilizcedir. Öğrencimiz günde 10 saat sadece İngilizce duyarak ve konuşarak yurt dışındaymışçasına İngilizce konuşma pratiği yapar. Günümüzün bir kısmı kursumuzun bahçesinde ve diğer kısmı İngilizce atölyelerimizde  geçer. Bahçemizde survivor yarışmaları ve takım oyunları gibi aktif oyunlar oynanırken, İngilizce atölyelerimizde de aşçılık kulübü, drama kulübü, bilim kulübü ve el becerileri kulübü gibi birbirinden eğlenceli kulüpler uygulanır. Ayrıca her gün sevimli tavuklarımız, tavşanlarımız, kedilerimiz ve köpeklerimiz ile vakit geçiririz. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam ikindisi olmak üzere üç öğün yemek ikram edilen güz kampımız 5 gün sürer.

%100 İngilizce Güz kampı programı etkinliklerimizi her sene programa tekrar gelen katılımcılarımızı da düşünerek; fiziksel, sanatsal ve sosyal içeriklerin dengede olmasına ve hazırlanan aktivite programının katılımcılarımızın gelişimsel seviyelerine uygunluğuna büyük özen göstererek güncelliyoruz.

Amacımız katılımcılarımızı tablet veya bilgisayardan uzak tutup doğa ve hayvanlar ile iç içe İngilizceyi yaşayabilecekleri ve eğlenerek İngilizce pratiği yapabilecekleri bir ortama sokmaktır. Programın sonunda öğrencilerimizin İngilizce konuşma becerilerinde fark edilir bir artış olur.

 

Individualized care

Our preschool program includes:

Infants program

Preschool is a big year. We’ve designed our program to give you complete confidence in every aspect of your child’s experience; from health and safety; to ready-for-school curriculum; to the full support of experienced teachers. Just as important, our program is based on what research says best prepares children for kindergarten…and all the big steps ahead.

Preschool is a big year. We’ve designed our program to give you complete confidence in every aspect of your child’s experience; from health and safety; to ready-for-school curriculum.

Signature practices

Our World at Skole curriculum includes preschool Signature Practices that offer hands-on approaches to encourage the skills your child will need in kindergarten and beyond:
Diğer

Prrogramlarımıza Gözatın