Designed and built with care, filled with creative elements

Okul Sonrası İngilizce Programlar

Sosyal Medyada Biz:

Top

Okul Sonrası İngilizce Programlar

₺Sorunuz

Kurs Hakkında

5-13 yaş arası öğrencilerin okul sonrası gidecekleri kurs seçimi en az öğrencinin gideceği okulunun seçimi kadar önemlidir. Biz Mr.B olarak 5 günlük okul sonrası yoğun İngilizce programlarımızı çocuklara İngilizceyi sevdirmek ve edindirmek için büyük bir fırsat olarak görüyoruz.

Genel İngilizce programlarımız ile öğrencilerimize 4 dil becerisini de kazandırmaya çalışıyor ve Cambridge sınavlarına hazırlıyoruz. İngilizce kulüpler programımız ile çocukların derslerde öğrendikleri teorik bilgileri günlük hayatta kullanabilmelerini amaç ediniyoruz. Birbirinden eğlenceli İngilizce kulüplerimiz ile çocuklarımız hem eğleniyor hem de öğreniyorlar. Aşçılık ve çiftlik hayatı kulübümüz ile çocukların el ve motor becerilerini geliştirmeyi, özgüvenlerini arttırmayı ve hayvan sevgisi kazanmalarını hedefliyoruz.

Okul sonrası İngilizce programlarımıza destek olarak açtığımız etüt programımızda da günlük verilen okul ödevlerinin ve projelerin tamamlanmasını hedefliyoruz. Okulda anlaşılamayan konular ödevler üzerinden anlatılır. Ödevler bittikten sonra cevaplar kontrol edilir.

Öğrenciye ödev yapma alışkanlığı kazandırmak en büyük amaçtır.

çelik kapı fiyatları
sanal ofis
patent
ingilizce kursu ankara
seo
ankara ingilizce kursları
konya avukat
ankara dershane