Designed and built with care, filled with creative elements

Okul Sonrası 5-6 Yaş İngilizce Kulüpler

Sosyal Medyada Biz:

Top

Okul Sonrası 5-6 Yaş İngilizce Kulüpler

₺400

Kurs Hakkında

Hafta içi hergün 20’şer kişilik gruplar şeklinde ve anadili İngilizce olan İngilizce Öğretmenleri tarafından hergün birbirinden eğlenceli ve farklı aktiviteler düzenlenerek öğrencilere sınıfta ve kitaplardan öğrendikleri teorik bilgileri günlük hayatta kullanma fırsatı sunulur.

 

Konuşma kulüplerinin her hafta farklı bir teması vardır ve canlandırmalar yapılarak günlük hayata uygulanır. Spor faaliyetleri kışın kapalı spor alanında, yazın da kursumuzun açık ve yeşil alanlarında gerçekleşir. Kitap veya defter kullanılmaz. Mr. B’nin özel müfredatı takip edilir. Öğrencilerin bu aktiviteler esnasında eğlenmeleri ve katılımları önceliğimizdir.

 

Programın amacı çocukların İngilizce iletişim becerilerini arttırmaları ve genel İngilizce derslerinde öğrendikleri bilgileri kullanmayı günlük hayatta öğrenmeleridir. Program başlangıcında çocuklara seviye tespit sınavı yapılmayacak olup öğrenciler gelişimsel seviyelerine göre ve kendi yaş gruplarında bir araya getirileceklerdir.

 

İngilizce Kulüpler program İngilizce dışında çocuklara takım çalışması, zaman yönetimi, planlama, koordinasyon, problem çözme, yaratıcılık, drama, kendine güven, kritik ve analitik düşünme gibi becerileri katmayı da amaçlamaktadır. 2 okul dönemi boyunca devam eder ve okul sonrası hergün haftada 15 saat, 1. Ve 2. okul dönemleri olmak üzere toplam 540 saat oluşur.

sanal ofis ankara